Creative mess

Witaj,
 
Z tej strony Marek,
Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 17 lat. Język angielski to moja praca i pasja. W nauczaniu koncentruję się na nauce mówienia po angielsku oraz na efektywnej komunikacji w tym języku i właśnie o tym jest ten blog, czyli jak efektywnie komunikować się po angielsku.
 
Ten blog jest przeznaczony dla osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem angielskich jak również   dla tych, które uczą się już od jakiegoś czasu, a dalej mają problemy z mówieniem i komunikacją w tym języku.
 
Co tydzień na blogu będzie pojawiać się jeden albo dwa artykuły w formie pytań. Artykuły będą zawierać praktyczne wskazówki i przykłady pokazujące jak można rozwiązać dany problem językowy. Wszystkie metody i ćwiczenia pojawiające się na blogu przetestowałem z powodzeniem na moich uczniach. Dzięki nim moi uczniowie rozmawiają po angielsku już od pierwszych zajęć oraz nie boją się rozmawiać po angielsku z obcokrajowcami  w sytuacjach pozalekcyjnych. Prezentowane tu metody są uniwersalne i można zastosować je w nauce dowolnego języka obcego. Na końcu każdego artykułu pojawi się pytanie do Ciebie
odnośnie bieżącego tematu i twoich doświadczeń językowych związanych z nim, aby sprowokować Cię do własnych przemyśleń i działań w tym temacie.
 
Mam nadzieję, że artykuły na tym blogu pomogą Ci w mówieniu po angielsku i zaczniesz używać tego języka bardziej świadomie i efektywnie. Do następnego artykułu.
 
Pozdrawiam,
Marek

  

 


 


 

Tagi